Над 600 зрители се радваха на победата на България на Европейското първенство по футзал в Благоевград

За втора година Благоевград e домакин на предварителния кръг от Европейската квалификация по футзал.
Турнирът, който се организира от УЕФА със специалното съдействие на община Благоевград, започна снощи и ще продължи до 17 януари.
В първия мач Гърция победи Гибралтар с 3:0. Във втората среша България завърши наравно с Дания 2:2 след много интересен мач, в който гостите първо поведоха, но българите успяха да обърнат мача в последните 10 минути на второто полувреме.
Срещите продължават днес, 15.01(четвъртък) отново в зала „Скаптопара”. От 15 часа ще се срещнат отборите на Дания и Гърция, а срещата България-Гибралтар започва в 18:30 часа.